hurdacı

KURUMSAL

Biz Kimiz? 2008 - 2018 Hurdacı Tecrübesi

Hurda sektörünün öncüleri arasında olan Yagmurlu Hurdacılık kurulduğu yıldan bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak hurdacı olarak faaliyet göstermektedir. Hurda Geri Dönüşüm ve Kazanımda Çevreye ve doğaya zarar verecek maddeleri itinayla değerlendirerek onları insanlara faydalı hale getirme misyonu üslenmiş bunmaktadır. Firmamız hurda ve metal alanında uzman ve geniş kadrosuyla, en yüksek hurda fiyat ve fiyatlarıyla müşterilerine en iyi fiyatı ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir.

Firmamız sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte yaptığı iş sayesinde de çevreye Hurda Alım & Satımında büyük fayda sağlamaktadır. YAGMURLU HURDA, müşteri isteklerinin kaliteli bir şekilde ve zamanında karşılanması şirketimizin çalışma politikasının özünü oluşturmaktadır.

Hurda alım ve satımlarında uzman olan kadromuz her türlü müşteri talebine ve sorusuna kolaylıkla cevap verebilmektedir. Firmamız sipariş sonrası ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar da yapmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi sektöründe edindiği yeri uzun yıllar korumak , kendine ve çevresine sürekli fayda sağlayabilmektir

Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

Sektörün taleplerine göre yatırımlarını sürdüren Yagmurlu Metal, yönetim kurulu ve üyeleri ile birlikte İthalat ve İhracat konusunda dış piyasaya açılmaya karar vermiştir. Global dünya pazarında Hurda Geri Dönüşümde yerini alma hedefinde olan firmamız önümüzdeki yıllarda daha aktif rol oynayacaktır.

Vizyonumuz - Amaçlarımız Nelerdir ?

Metalsan Hurda Metal ; Firmamız hurda ve metal alımı alanında uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en Hurda Fiyatlarını ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir.

Firmamız sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte yaptığı iş sayesinde de çevreye büyük fayda sağlamaktadır. Metalsan Hurda Metal müşteri isteklerinin kaliteli bir şekilde ve zamanında karşılanması şirketimizin çalışma politikasının özünü oluşturmaktadır. H    Misyonumuz - Hedeflerimiz Nelerdir ?

Metalsan Hurdacılık; Firmamızın öncelikli hedefi sektöründe edindiği yeri uzun yıllar korumak , kendine ve çevresine sürekli fayda sağlayabilmektir.

Sektörün taleplerine göre yatırımlarını sürdüren METALSAN HURDA METAL, yönetim kurulu ve üyeleri ile birlikte İthalat ve İhracat konusunda dış piyasaya açılmaya karar vermiştir. Global dünya pazarında yerini alma hedefinde olan firmamız önümüzdeki yıllarda daha aktif rol oynayacaktır. Hurdanın KAlbi Hurdacı Metal

Hurdacı, Projeler, Firmalar, Firma, Alım, Satım, İkinci El Ürün, Ürünler, Konteyner Alanlar, İkinci El Konteyner Alan Firmalar, İkinci El malzeme, İkinci El Malzemeler, Demir, metal, Hurda, Lisan, Lisanlı Hurdacı, Hurdacı Lisans Belgeli, Belgesi, Hurda geri Kazanım, Dönüşüm, İşleri, İşlemelri, Konteyner Teymini, Kazan Sökümü, Hastane Hurdaları, Hastane Atık Hurda, Söküm, temizlik, Kesim İşleri, Fiyatları..

HURDACI SİTESİ

HURDACI SİTESİ Yagmurlu Hurdacılık 1995 yılında hurda sektörüne atılmış olup aldığı hurda metaller, Demir HurdaBakır HurdaKablo HurdaPirinç HurdaSarı HurdaKurşun HurdaÇinko HurdaKrom HurdaSert Aliminyum HurdaAntiminyum HurdaAluminyum HurdaAkü HurdaBakır hurdaÇinko HurdaGiyotin Sac HurdaApkant HurdaPres Hurda, Siz müşterilerine hurdacılıkta daha iyi hizmet sunma ve kendi alanında daima en iyiyi amaç edinmiştir. Hurdacı

HURDACI SİTESİ, Yağmurlu Hurdacı tam zamanında teslimat, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur. Ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır

Hurdacı Sitesi , Hurdasan Hurdacı, Hurda Metal San. 
© 2012. Tüm Hakları Saklıdır.